czwartek, 15 listopada 2012

Guerlain - Super Aqua - Intensywnie nawilżające serum do twarzy


Guerlain Serum Super Aqua to niezwykle luksusowy kosmetyk. Na pierwszy rzut oka świadczyć o tym może rewelacyjne opakowanie. Poprostu klasa. Ale o niezwykłych właściwościach może przekonać się tylko ktoś kto spróbuje. Serum niestety nie należy do tanich, mogę powiedzieć nawet, że jest z górnej półki cenowej. Wiem, że nie potrzebuję jeszcze kosmetyków, które niwelują zmarszczki, ale ten produkt ma za zadanie ich zapobieganie. Nie mniej jednak uważam, że warto mieć tego typu kosmetyk jako uzupełnienie codziennej pielęgnacji i jako inwestycja w naszą skórę, która odwdzięczy się nam za to za kilka lat.
GUERLAIN wzbogacił formułę nową kombinacją aktywnych składników, aby wzmocnić i reaktywować mechanizmy oczyszczania skóry, pomóc zwiększyć zasoby wodne w skórze i zachować odporność skóry na czynniki zewnętrzne. Stopniowo usuwając zanieczyszczenia, które szkodzą skórze, woda nieustannie odżywia tkankę skórną, która jest oczyszczona i aktywna, oferując komórkom witalność, której potrzebują, aby optymalnie funkcjonować. Jednocześnie, serum zapewnia skórze ultranowoczesną ochronę podwójnej bariery przeciwko odwodnieniu i starzeniu się skóry.
Serum zawiera wysoką koncentrację czynników nawilżających i przeciwdziałających starzeniu się skóry.
Jego konsystencja, zarazem płynna i bogata, w cudowny sposób wnika w skórę podczas aplikacji. Skóra natychmiast staje się miękka, elastyczna i gładka.
Dzień po dniu skóra optymalizuje poziom nawilżenia, a jej powierzchnia odzyskuje szlachetną gładkość. Skóra zwiększa swą zdolność do przeciwstawiania się upływowi czasu i agresywnym czynnikom środowiska. Czuje się wyraźnie zrewitalizowana i jaśnieje nowym blaskiem. 
 Stosuję serum codziennie wieczorem pod krem pielęgnacyjny od jakiś 2 miesięcy. Zanim jednak je poznałam, stosowałam próbkę. Wam też polecam najpierw wypróbować. Można poprosić o nią w Sephorze lub Douglasie. Myślę, że nie zawiedzie nawet wymagających.
Guerlain Serum Super Aqua 50ml - 136 $  (kupiłam na lotnisku bo cena jest korzystniejsza)

2 komentarze:

  1. Nie słyszałam wcześniej o tym serum :) Szkoda ,że nie jest na moją kieszeń :(


    W wolnej chwili zapraszam do mnie na news:*

    OdpowiedzUsuń
  2. O jacie jaka cena! Masakra! Jak ktoś ma kase to może to kupić :) Przy okazji zapraszam na moje drugie rozdanie. Do wygrania kosmetyki oraz pokrowiec na laptopa :)

    OdpowiedzUsuń