niedziela, 23 czerwca 2013

Natura Siberica - aktywny olejek do masażu body slim


Ten produkt jednocześnie lubię, a z drugiej strony nie mogę się doczekać kiedy się skończy. Jest nim  AKTYWNY OLEJEK DO MASAŻU BODY SLIM z serii rosyjskich kosmetyków. 
Naturalny Olejek ma pielęgnować, odżywiać i nawilżać skórę. Aktywizuje procesy metaboliczne zachodzące w komórkach skóry.
Jego formuła zawiera cenne olejki eteryczne, które napinają i odmłają skórę, chronią ją przed wolnymi rodnikami, przyspieszają procesy regeneracji. Olejek reguluje gospodarkę płynami i chroni ją przed zniszczeniem.
Olejek ma bardzo przyjemną konstystencję, stosowałam na mokrą skórę i po chwili delikatnie osuszałam ciało ręcznikiem. Skóra jest po nim delikatna i miękka. Zapach jest dość ciężki, ziołowy, niespecjalnie przypadł mi do gustu. Jeśli chodzi o cel antycellulitowy to myślę, że spełnia swoje zadanie, ponieważ po kilkunastu minutach po nałożeniu czuć jego działanie. No i właśnie w tym jest dla mnie problem, strasznie źle znoszę to grzanie. Przez jakiś czas odczucie gorąca jest dość mocne i naprawdę niekomfortowe. Gdyby nie to produkt byłby naprawdę godny uwagi. Niestety przez jego właściwości silnie rozgrzewające nie wrócę do niego napewno.
Natura Siberica  OLEJEK DO MASAŻU BODY SLIM 300ml - 29,90zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz