poniedziałek, 14 października 2013

Clarins Double Serum


Na początku chciałam Was wszystkich bardzo przeprosić za moją dość długą nieobecność, było to spowodowane tym, że przez ostatnie kilka miesięcy dużo się działo w moim życiu prywatnym i służbowym. Na szczęście wszystko zaczyna się klarować i ustawiać na właściwy tor. Dzięki temu mogę wrócić do regularnej aktywności!!!


Na początek coś co zdetronizowało moje dotychczasowe serum z Gurleain. Mowa o dwufazowym serum globalnie odmładzającym CLARINS - Double Serum Complete Age Control Concentrate.
Dosłownie po kilku dniach stosowaniach zauważyłam  ujednolicenie kolorytu i wygładzenie. Nigdy nie miałam problemu z rozszerzonymi porami, ale nawet malutkie porki zostały w moim przypadku jeszcze bardziej zmniejszone, wręcz stały się niewidoczne. 
Double Serum Clarins to więcej niż serum czy koncentrat, to jedyny intensywny zabieg anti-aging bogaty w 20 ekstraktów roślinnych, który zwiększa wszystkie funkcje życiowe skóry.Ekstrakt Katafray i kwas hialuronowy pomagają skórze przywrócić optymalne rezerwy nawodnienia dla zoptymalizowania komfortu i uzyskania idealnie miękkiej skóry. Ekstrakt Kiwi odżywia i ujędrnia skórę. Ekstrakt z pistacji pomaga wzmocnić funkcje ochronne skóry. Wyciąg z Sosny nadmorskiej oraz organiczny olej z piżma pomaga dotlenić cerę by zwiększyć blask i wyrównać koloryt. Wyciąg z zielonych, organicznych bananów, tymianku i Bocoa pomaga widocznie zredukować zmarszczki i zwiększa napięcie skóry.Serum bardzo szybko sie wchłania, już po chwili można nałożyć krem. Na całą twarz zużywam dwie pompki. Niestety wydajność nie jest jego dobrą stroną. Wiele kosmetyków tego typu starcza na bardzo długo, ten jednak nie może sie tym pochwalić. Broni się jednak swoimi właściwościami i swoim działaniem, którym jestem oczarowana, bo nie zdażyło mi się jeszcze na własne oczy aż tak bardzo widzieć rezultatów.
Polecam bo działa cuda:)


LARINS - Double Serum Complete Age Control Concentrate 30ml - 60 Euro

2 komentarze: